مشاوره حقوقی

از ویژگی های دوره­ های مذکور می­توان به طراحی سرفصل­ها ­بر مبنای مدل­های به روز دنیا و منطبق با نیازهای بازار ایران، حضور مدرسان باتجربه و تراز اول، آشنا با صنعت و بازار مشاور مدیریت و چالش­های آن، همراهی مدیران عامل سازمان های مختلف به عنوان کارفرمای واقعی در طول دوره مبتنی بر اصول کاربردی و اجرایی، اعطای گواهینامه مورد تایید وزارت علوم با قابلیت ترجمه و تایید وزارت امور خارجه اشاره نمود. دوره هایی که تا اکنون برگزار شده اند و یا در حال برگزاری هستند عبارتند از دوره پرورش مشاور حرفه ای کسب و کار با رویکرد حقوقی

مزایای دوره مشاوره حقوقی

 آشنایی با اساتید، وکلا و مشاوران حرفه ای و صاحب نام
 امکان مشارکت و همکاری به عنوان وکیل و مشاورحرفه ای با مجموعه های طرف قرارداد
 استفاده از ظرفیت اساتید و همکاران دوره در پرونده ها و پروژه های حرفه ای
 بهره مندی از امتیازات اولین فارغ التحصیلان دوره آموزشی مشاور حرفه ای در ایران
 معرفی به صاحبان کسب وکار به عنوان وکیل یا مشاور حرفه ای
  اعطای گواهینامه مورد تایید وزارت علوم
مزایای دوره مشاوره حقوقی

دریافت مشاوره تخصصی دوره

شما می توانید با ثبت اطلاعات خود از امکان مشاوره ی اختصاصی ماهان برخوردار شوید .

دریافت مشاوره

ویژگی دوره مشاوره حقوقی

ویژگی دوره مشاوره حقوقی
 تاکید بر تخصص گرایی در حرفه وکالت و مشاورحرفه ای
بررسی آخرین تحولات و نوآوری ها در امر وکالت و مشاوره مدیریت
استفاده از اساتید و وکلا و مشاوران مجرب و حرفه ای
استفاده از علوم مشاوره مدیریت در توانمند سازی دانش پذیران
آموزش عملی به صورت case study روی پروژه های واقعی و شبیه سازی شده

دریافت مشاوره تخصصی دوره

شما می توانید با ثبت اطلاعات خود از امکان مشاوره ی اختصاصی ماهان برخوردار شوید .

دریافت مشاوره

متدولوژی دوره مشاوره حقوقی

دوره جامع آموزشی "مشاور حرفه­ ای کسب وکار با رویکرد مشاوره حقوقی" برای اولین بار در ایران برگزار می­گردد، هدف از برگزاری این دوره آموزشی شناسایی و جذب صاحبان مشاغل ، وکلا، کارآموزان، مدیران و کارشناسان حقوقی نخبه و مستعد در امر وکالت و مشاوره حرفه­ ای می­باشد. علاقمندان پس از شرکت در مصاحبه و جلسات توجیهی و ... به عنوان "دانش­پذیر" می­توانند در دوره مذکور شرکت نمایند. این دوره در سه بخش تخصصی "مباحث حقوقی، فنون مشاوره و مفاهیم مدیریت" مجموعاٌ در 150 ساعت برگزار می­گردد.

با توجه به توسعه و گسترش فضاهای کسب و کار و نگرش نوین مدیران و کارآفرینان، تغییر در نحوه ارائه خدمات حقوقی و توانمندسازی وکلا و مشاوران امری اجتناب ناپذیر است. با این رویکرد، شایسته است صاحبان مشاغل، وکلا، مشاوران، مدیران و کارشناسان حقوقی، علاوه بر توانمندسازی خود در حوزه­های تخصصی، از دانش مشاوره و مدیریت نیز بهره­مند گردند. در همین راستا، برای اولین بار در ایران، مرکز مشاوره مدیریت و کارآفرینی ماهان با همکاری مؤسسه حقوقی دادفران مهر پاو ، اقدام به برگزاری دوره جامع آموزش "مشاور حرفه­ ای" به شرح ذیل می­نماید: جهت مشاهده محتوای دوره پرورش مشاورحرفه ای کسب وکار بارویکرد حقوقی کلیک -اصلی-دوره جامع مشاور حرفه ای -.pdf بفرمایید.

متدولوژی دوره مشاوره حقوقی

دریافت مشاوره تخصصی دوره

شما می توانید با ثبت اطلاعات خود از امکان مشاوره ی اختصاصی ماهان برخوردار شوید .

دریافت مشاوره

اساتید دوره مشاوره حقوقی

دریافت مشاوره تخصصی دوره

شما می توانید با ثبت اطلاعات خود از امکان مشاوره ی اختصاصی ماهان برخوردار شوید .

دریافت مشاوره

سوالات متداول

بله ، ولی به دلیل اینکه در دوره تحصیلات دانشگاهی تجربه کاری دخالت نداشته است .بنابراین در این دوره به سوالات و ابهامات که در اثر تجربه بدست می آید پاسخ داده میشود.

مرکز مشاوره مدیریت ماهان معتقد است این مبلغ بعنوان سرمایه گذاری شما محسوب میگردد ، که پس از مدت کوتاهی شما در حوزه بیزینس و کسب و کارخود با دانش و مهارتی که کسب نموده اید، با بازگشت سرمایه گذاری بیشتری مواجه خواهید شد.

مرکز مشاوره مدیریت ماهان با بهره گیری از اساتید بنام و فرهیخته در حوزه مشاوره ، دوره های آموزشی خود را برگزار می نماید. تمامی اساتید از صاحبنظران و متخصصان و نام آوران در حوزه فعالیت خود هستند

بله ، مطمئنا نهادهای متفاوتی در این خصوص فعالیت می کنند ، منتهی مرکز مشاوره ماهان باتوجه به سابقه قبلی در خصوص برگزاری دوره های مشاورحرفه ای کسب و کار صاحب نظر است.

نظر به همکاری مرکز مشاوره ماهان ، با صاحبان مشاغل و کسب کار در ایران و بهره جویی ازمدیران عامل درخصوص برطرف نمودن و پیشگیری موارد حقوقی سازمانها نسبت به برگزاری این دوره اقدام نموده ایم.

شما با شرکت در این دوره و اخذ گواهی نامه که به تائید وزارت علوم و تحقیقات است می توانید ، بعنوان مشاور حرفه ای حقوقی با مدیران عامل و صاحبان کسب و کار و مشاغل در کشور همکاری نمائید و در خصوص مسائل و مشکلات حقوقی آنها به ایشان مشاور حرفه ای بدهیدو سازمانها را  با خطرات احتمالی آگاه فرمائید.

مطالب مرتبط

فرم درخواست مشاوره برای دوره مشاوره حقوقی

نام :  
نام خانوادگی :  
تلفن همراه :  
آدرس ایمیل :